יש לך תקלה? שאלה?

אנחנו כאן לעזור!

  פתיחת סתימות

  פתיחת סתימות ע"י איש מקצוע

  ניקוז סתום היא בעיה מעצבנת שיש לטפל בה במהירות. ניתן לבצע כמה פעולות בכוחות עצמך ולנסות לפתור את הבעיה. גורמים לחסימה – מערכת הביוב בדירה או בבית פרטי עלולה להיסתם מסיבות שונות:

  • מים קשים גרמו למשקעי מלח,
  • חפץ גדול תקוע,
  • פסולת בניין סתמה את הניקוז – כגון חול,
  • נייר טואלט סותם את הצנרת,
  • החסימה נגרמה כתוצאה ממוצרים שנשטפו באסלה.

  האינסטלטור הנאמן חברה שקיימת בתחום האינסטלציה מעל 25 שנים. עם כל הניסיון שלהם בתחום הם אחת החברות המובילות שמבצעת מגוון עבודות ופרויקטים: איתור נזילות באמצעות המכשור המתקדם ביותר, פתיחת סתימות והתקנת דודי שמש. אזור הפעילות הוא מהקריות ועד טבעון וזכרון יעקב.

  מה נדרש לפתיחת סתימות בבית?

  לצורך פתיחת סתימות בעצמך, ניתן להשתמש באמצעים הבאים:

  כימיקלים,

  שיטות מסורתיות,

  פומפה,

  כבל ביוב.

  לפני שאתה מנקה את הסתימה בביוב, אתה צריך לקבוע את המקום שבו הוא נוצר. כדי לעשות זאת, הפעל את המים במטבח ובאמבטיה. אם הנוזל לא מתנקז, ייתכן ויש סתימה בפתח ביקורת או שיש בעיה עם הפרשי גובה. במצב זה, אתה לא יכול להתמודד עם זה בעצמך; אתה צריך לקרוא לאינסטלטורים.

  לאחר מכן נבדוק את השירותים. אין לנקז את המים מהמיכל: אם החסימה חמורה, מים עלולים להישפך החוצה. פשוט קח קצת מים לתוך מיכל קטן ושפך אותם לאט לאסלה. אם הנוזל נעלם בהדרגה, אז החסימה התעוררה איפשהו בקרבת מקום. את הבעיה הזו באמת אפשר לפתור לבד.

  איך לשמור על כלי סניטציה נכון

  כדי להימנע מבעיות נוספות עם מערכת הביוב, נסו לא לשטוף שאריות מזון לאסלה או לזרוק אליה חפצים זרים. אם אתה או ילדך מפילים משהו בטעות, עליך לאסוף את הפריט בהקדם האפשרי. בעת שיפוץ האסלה, סגור את האסלה במכסה כדי למנוע משאר חומרי הבנייה להיכנס פנימה. סבירות גבוהה יותר להתרחשות סתימות היא בצינורות ישנים וחלודים, מכיוון שפסולת מצטברת בקלות על פני השטח שלהם. כדי למנוע בעיות בצנרת, החלף צינורות ישנים בצינורות פלסטיק חדשים.

  אם בכל זאת לא הצלחתם במלחמה של פתיחת סתימות – תקראו למומחים, שלהם מגוון שיטות וכלים מיוחדים לצורך כך. פנו לאינסטלטור הנאמן ונוכל לעזור לכם בכל בעיה בתחום האינסטלציה.

  שתפו עם חברים

  יש לך תקלה? שאלה?

  אנחנו כאן לעזור!

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   050-5525863 WhatsApp